Paslanmaz çelik Tee

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Paslanmaz çelik tee Çin profesyonel paslanmaz çelik tee, Inox tee üreticileri Çin ve tedarikçiler Çin,--dan satın almak planlıyorsanız lütfen Polisi'nin endüstri grubu temas kurmaktan çekinmeyin, üretken fabrika ile donatılmış, biz her zaman hizmetinizdeyiz.

Bir boru tee boru montaj sıhhi tesisat boruları katıldığınız için tasarlanmış bir türüdür. Boru t elemanı ile bir tesisatçı birleştirme veya iki ayrı boru akış bölme. Genellikle, bir standart boru tee aynı çapta boru birleştirmek için kullanılır. Ancak, tee bir düşürücü içerdiğinde farklı çaplarda boru katılmak için de kullanılabilir. Bizim boru tees malzemeler bir yelpazede farklı uygulama gereksinimlerine uyacak şekilde yapılabilir. Ayrıca, uluslararası müşteriler gereksinimlerini karşılamak için bu çok çeşitli standartlara göre yapılabilir böyle ASME, DIN, JIS, tr, vb.

Sunduğumuz sıhhi bağlantı parçaları, paslanmaz çelik sıhhi tesisat parçaları ve paslanmaz çelik boru parçaları en iyi kalite paslanmaz çelik kullanılarak üretilmektedir. Bizim geniş düzenlemek-in sıhhi paslanmaz çelik tee müşterinin kendi çekme dayanımı nedeniyle arasında bilinir. Bu çelik boru bağlantı parçaları çeşitli kalitelerde ve ihtiyaçlarınıza göre tamamlanır.

Özellikleri:
1.size: DN25-DN100, 1"-4"
2.Standards: ISO, IDF, DIN, SMS, 3A
3.Material: SUS304, SUS316L
4. filtrasyon hassas: 0.45, 0,10, 0.65, 1.0, 3.0, 5.0, 10,0 (mikron)
5. filtre Malzeme: politetrafloroetilin (PTFE), polipropilen (PP), polieter Sulphone (PES/PS), PVDF (PVDF), naylon (N6, N66), karıştırma fine (CN - CA)
6. çalışma sıcaklığı: < 125
7. miktar filtre: 1-14. (a)
8. formları bağlanma: kaynak, fern, iplik, flanş
9. malzeme sızdırmazlık: EPDM, FPM
Türleri:
BS çekme Tee
SMS Tee
3A Tee
Kelepçe Tee
Yüzey:
İç yüzey işleme: Ra≤0.8μm/1.6μm
Dış yüzey işleme: Ra≤0.8μm/1.6μm
Uygulama:
Ultra-saf su ve filtreleme; Filtreleme ultra saf elektronik kimyasal çözüm; Fermantasyon tank, tank, malzemeler kutular, steril egzoz, giriş filtrasyon; Elektronik endüstriyel yüksek saflıkta gazları filtre uygulama

Sorgulama