904L Paslanmaz Çelik Tabaka / levha

904L Paslanmaz Çelik Tabaka / levha
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları
Geniş deneyime ve uzmanlığa sahip olan Beall Industry Group, lider 904l paslanmaz sac / levha üreticileri ve tedarikçilerinden biridir. Hizmetinizde yüzlerce nitelikli işçi bulunmaktadır. Lütfen bizimle satış için 904l paslanmaz çelik levha / levha rekabetçi fiyat almak için emin olabilirsiniz.

904L / N08904 paslanmaz çelik sac, çok çeşitli proses ortamlarında yüksek korozyon direncine sahiptir. Aylık olarak 5000-10000 Metrik ton paslanmaz çelik stokumuz var. Çin'deki büyük hisse senedi sahibinden biri olarak, en iyi fiyat, kalite, destek ve hızlı teslimat süresi sağlamaktayız

904L (UNS N08904) paslanmaz çelik alaşımı, çok çeşitli proses ortamlarında orta ila yüksek korozyon direnci için tasarlanmış süper östenitik paslanmaz çeliktir. Yüksek krom ve nikel içeriğinin kombinasyonu, molibden ve bakır ilaveleri ile birleşince iyi mükemmel korozyon direncine sahiptir.

Yüksek alaşımlı kimyası -% 25 nikel ve% 4.5 molibden ile 904L, iyi klorür gerilimi korozyona karşı çatlama direnci, çukurlaşma ve genel korozyona direnci 316L ve 317L molibdenden zengin paslanmaz çeliklere üstünlük sağlar.

Alaşım 904L başlangıçta seyreltik sülfürik asit içeren ortamlara dayanmak için geliştirilmiştir. Aynı zamanda, sıcak fosforik asidin yanı sıra organik asitler gibi diğer inorganik asitlere karşı da iyi dirençlidir.


Sorgulama