440c paslanmaz çelik şeritler

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

440 c paslanmaz çelik şeritler Çin Çin profesyonel 440 c paslanmaz çelik şeritler, 440 c şerit, 440 c bobin üreticileri Çin ve tedarikçiler satın planlıyorsanız lütfen Polisi'nin endüstri grubu verimli fabrika ile donatılmış, temas kurmaktan çekinmeyin biz her zaman hizmetinizdeyiz.

Sanayi Hadde makineleri, dikey parlak tavlama çizgiler, yağ alma çizgiler, hassas bıçakları, kesme hatları ve streç Bend tesviye satır grubu ile en gelişmiş donatılmıştır. Biz yüksek hassasiyetli kalite metal 0.05 mm minimum kalınlığı ve 2.0 mm minimum genişliği ile üretmek yeteneğine sahiptir. Biz özel tasarım ve gelişmiş ekipman özel fırsat için zevk müşterilerimizin ihtiyaçlarına.

Standart: AISI, ASTM, DIN, EN, GB ve JIS

Malzemeler:

400series:409, 409 L, 410, 420, 420J2, 430, 431, 440 C;

Özellikleri:

1. Kalınlık: 0,05 mm ~ 5 mm

2. Genişlik: 2.0 mm ~ 1500 mm

Ambalaj:

Bobin numarası: 150mm - 610mm

Bobin OD: 300mm - 1200mm

Uygulama:

1. oto yedek parça:

bir) Mobil telefon dış shellb) disk anahtarı c) partsd aşındırma) elektronik parçalar e damgalama) elektron silah parçaları f) fiber optik tüp koruma kablo

2. oto yedek parça:

a) silindir contası b) Piston genişleme yüzük c) son kapağı otomatik filtre. d) dekorasyon şerit

3. mutfak aletleri:

a) paslanmaz çelik mutfak eşyaları

4. Tekstil ve hafif Sanayi:

a) dokuma makine miline b) dokuma makine dokuma tezgâhı reed

5. tıbbi cihazlar:

a) cerrahi bıçak b) cerrahi iğne c) kateter stent işlemi için.

6. inşaat dekorasyon:

a) Asansör b) yerden ısıtma c) diğer süslemeler

7. havacılık ve uzay:

a) Aero türbin Fastener b) paslanmaz çelik membran c) hassas paslanmaz çelik kapsülü

Üretim:

Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik şeritler döşeme veya demir çubuklar sıcak haddeleme üzerinden elde edilen stoklar bir üründür ve dönüşüm için haddeleme tarafından üretilir.

Soğuk haddelenmiş paslanmaz çelik şeritler sıcak haddelenmiş, tavlanmış ve turşu şerit cilalı rulo haddeleme tarafından üretilmektedir. İstenilen kalınlık bağlı olarak soğuk haddeleme gerekli azaltma etkisi ve istenilen yüzey özellikleri ve mekanik özellikleri güvenli değirmen geçer birçok sayıda gerektirir. Yaygın üç (cilasız) haddelenmiş sadece (No. 1, No. 2 ve parlak tavlanmış) bitirir ve bir cilalı Son'u (buffed değirmen) paslanmaz çelik şeritler üzerinde sağlanır.


Sorgulama