Eyaletlerarası sanayi Grup A.ş, önde gelen üretici ve tedarikçi paslanmaz çelik, çift yönlü ve süper nikel alaşımlı malzemeler son kullanıcıların büyük bir çeşitlilik için farklı alanlardan temini, 20 yıllık tecrübesi ile sınırlıdır. Eyaletlerarası endüstri grubu paslanmaz çelik alanında önceki 1990'lardan beri hızlandırdı. 20 yıllık gelişme ile Polisi'nin endüstri grubu şimdi iniş alanı 520.000 m2'lik toplam kapsar ve 500 çalışanı vardır.

Eyaletlerarası endüstri grubu şimdi var 2 üretim tesisi üretim tesisleri 12 ton AOD arıtım fırını, 1 set 15 ton AOD arıtım fırın ve 18 ton AOD arıtım fırın 1 set 2 takım da dahil olmak üzere eritme bir Beall endüstri grubu kapakları 4 üretim hatları, Jiangsu eyaleti ve Zhejiang Eyaleti, Shanghai.Now bir satış ofisi bulun; 1 sürekli döküm çelik kütük makine; haddeleme makineleri; 5 set 3 set deoxygenated parlak tavlama fırını; 1 set 20 ton ısıl işlem fırınları; 4 inç 20 inç soğuk çizim makineleri ve diğer aletleri gelişmiş.

Şanghay Uluslararası Satış ofisimiz kuruluşundan bu yana, eyaletlerarası'nın profesyonel uluslararası satış ekibi özenle küresel pazarın bir artan talebi karşılamak için çalışıyor. Bizim tecrübeli fabrika ve profesyonel uluslararası satış ekibi arasında yakın işbirliği ile Polisi'nin müşteriler güvenilir kalite, zamanında teslimat, profesyonel hizmet öncesi ve satış sonrası üzerinde vaat ediyor. Eyaletlerarası maliyet tasarrufu, rekabet gücünü arttırmak, kar elde müşterilere yardımcı olmak için elinden geleni yapar.

İtibar ve uzmanlık Polisi'nin sanayi grubu yılda satın bu tüm dünyada ilgili ürünler için Pazar liderleri arasında getirmifltir!